| rive02 a întrebat:

Am aflat despre crema de galbenele ca e buna pentru cosuri, dar e buna si pentru petele care raman in urma cosurilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru pete este chiar mai recomandata decat pentru cosuri(crema de galbenele este foarte grasa si in cazul unui ten normal sau gras nu va trata cosurile).

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este buna. Are proprietati cicatrizante.

| anaisu a răspuns:

Este foarte buna pentru cosuri. dar petele le trateaza in timp...si in acelasi timp iti hidrateaza si fata...si eu o folosesc se pare ca e singura care imi trateaza cosurile. succeswinking

| Izy a răspuns:

Uite aici mai multe detalii http://machiajochi.ro/despre-crema-de-galbenele/979/

| Sely_3806 a răspuns:

Da este si e buna si pentru cicatrici.

| PataOarbă a răspuns:

Da. La mine avea efect.