| NimeniAlta a întrebat:

Am auzit ca, daca te razi pe cap iti creste parul cret. Este adevarat? sau Ce parere aveti?

19 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Ia încearcă și spune-ne și nouă!

| dedfgv a răspuns:

Poate mai des(eu cand eram mica mama ma tundea scurt, ca un baiat, si acum il am fffff des)rolling on the floorsa tis e increteasca slabe sanse

| misterioaѕa a răspuns:

Nu este adevarat, daca te razi pe cap, nu fac nimic altceva decat sa ramai fara par, sfatulmeu este sa uiti de ideea asta, daca vrei sa ai parul cret poti sa-l faci tu baftaaa!

| Romancutza a răspuns:

Cine te-a mintiti in halul asta?

| yumeee a răspuns:

Da, şi dacă îţi tai degetele arătătoare de la mâini îţi vor creşte de ciocolată.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Iti creste des parul.

mira
| mira a răspuns:

A glumit cineva cu tine.

| Deyutza a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva... dar daca te razi tree sa ashteptzi vreo 3-4 ani sa-ti creasca parul inapoi laughing deci nu te risca si lasa-l dreptwinking mai bine indura aceasta neplacerewinking laughing

| NimeniAlta explică:

Oameni buni.stiu 3 cazuri in care persoanelor ce s-au ras pe cap. le-au crescut parul cret

| deea_5125 a răspuns:

BunahappySi eu am fost rasa in cap cand eram mica si acum e foarte rar.Prostiioh go on

| Luiza_2688 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Dar daca te razi in cap parul creste mai des.Cum se intampla si in alte parti ale corpului.

| Miruna1279 a răspuns:

Nu e adevarat!

| DeeeaA a răspuns:

Nu-i deloc adevarattongue
si eu am fost rasa pe cap de mik.
parul nu ime e deloc cret sh mi-ar placea sa stea putin mai ondulattongue

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E total fals pe mine cand eram mai mica mama m-a ras de 2 ori
si nu il am cret deeloc doar ca e foarte deshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este adevarat.

| bebitzuluy a răspuns:

Nu este adevarat.Si nici ca daca te tunzi chel(-ala) iti creste mai des, ca tu te nasti cu un anumit nr de fire de par.

| DariusB a răspuns:

NU rolling on the floor)) dar eu zic sa icnerci poate la tine merge...laughing)

| Bibby_8036 a răspuns:

Nu straight face sa nu faci prostia asta :*
Nu iti creste cret, o sa ti se regenereze si o sa fie mai des, mai matasos. dar nu o sa creasca cret.

| ela13mely a răspuns:

Hey! Nu e adevarat, si eu am fost rasa in cap cand eram mica...si acum am parul drept.big grin