| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca uleiul de rapita ajuta la slabit...e adevarat? si nu, nu intreb pentru ca vreau sa slabesc vreau doar sa stiu

3 răspunsuri:
| girl00 a răspuns:

Eu n-am auzit asa ceva straight face fa sporta si mananca sanatos si sigur slabesti ^-^

| Aphrodytha a răspuns:

Sportu' ajuta la slabit... uleiurile ajuta la slabit doar pentru ca accelereaza tranzitul intestinal atata tot. nu te slabeste. M-am saturat de cate ori aud prostia asta.

| Moora123 a răspuns:

In cel mai bun caz elimini apa si asta nu prea te ajuta cu nimic. Si asa dimineata, cand esti deshidratata probabil cantaresti cu 1 - 2 kg mai putin.