| candy_2919 a întrebat:

Am auzit pe cineva care vorbea de un site al politiei unde se fac chestionare pentru permis categoria B... puteti sa imi spuneti care este.

Răspuns Câştigător
| Mariidc a răspuns:

Iti dau eu site-ul. dar trebuie sa iti faci cont mai intai.si dupa ce te-ai logat iti apare in partea stanga ceva de genu` la SERVICII ON-LINE: testare examen online.si cred ca te descurci u mai inkolo. uite si site:: www.drpciv.ro dar testarea trebuie sa o faci pe browserul INTERNET EXPLORER

funda?
succes:*

3 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

Http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro
Iti faci cont si o sa iti apara in dreapta pe pagina asta, cand esti logata, un link catre chestionare, nu mai stiu exact, te descurci tu. :P

| Alinu7 a răspuns:

Http://www.drpciv.ro
iti faci cont, dai pagina putin in jos si in partea stanga scrie servicii on-line! apoi testare examen! P. S sa intri cu internet explorer ca nu te lasa cu alt browser! si neaparat cont!