| T30D0RA a întrebat:

Am blugi de genul asta cu turul lasat: http://2.bp.blogspot.com/......140483.JPG si o vesta asa: http://i0.data.avantaje.mysitepreview.info/....../vesta. jpg Mi-ar sta bine imbracata asa? Si ce culori trebuie sa aiba bluzele pe care le port dedesubtul vestei?

Răspuns Câştigător
| MelissaGreenEyes a răspuns:

~ raspuns injurios ~

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vai ce urati sunt! Parca te-ai dat jos de pe cal sau de pe butoi! Te face cracanata, pe langa faptul ca arati de parca ai pampersi! Cum poate o fata sa se urateasca de buna voie? N-as imbraca asa ceva nici amenintata cu arma!

| chupachups1234 a răspuns:

Mie personal blugii cu tur lasat mi se par absolut oribili :-& Dar da, ti-ar sta bine.

| onlytiff a răspuns:

Anul acesta se poarta denimul foarte mult, in special gecile si vestele.vesta ta era mult mai ok daca era din denim. dar asa nu prea se potriveste cu pantalonii.totusi, ai putea purta o bluza portocalie, galbena, mov, nude. astea fiind culorile de baza in toamna aceasta. Plus ca tinuta e lipsita de culoare, si cu o bluza colorata ai inveseli tinuta. Funda?

| Libelle a răspuns:

Dar de ce nu vrei niste blugi normali?
culoarea e ok... dar modelul, pe langa faptul ca e cam expirat, e naspa.parerea meastraight facenu o lua personalwinking
vesta e frumoasa merge asortata cu alb, galben, roz, verde, crem...
de toate daca esti originala.

| Ruxy_3928 a răspuns:

O bluza roz s`ar potrivi cel mai mult si in general orce culoarewinking :*

| Yumitsu a răspuns:

Cred ca orice culoare s-ar potrivi
=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, de culoarea pantalonilor