| Dianna_8523 a întrebat:

Am culoarea parului brunet foarte inchis natural si as dori sa imi deschid nuanta cu un nuantator (nu vopsea). As vrea un castaniu ca acesta http://www.cinemagia.ro/actori/leighton-meester-18163/po ze-hires/142499/ insa nu stiu ce culoare sa iau ca sa-mi prinda. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| colybeatrice a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/actori/leighton-meester-18163/poze-hires/142496/ eu cred ca acesta ar fi potrivit pentru tine si eu vreau sa ma fac la fel sper sa iti iasa bine:)