| Mir564 a întrebat:

Am dat comanda de pe SHEIN aproximativ acum o ora, daca o anulez, in cât timp îmi returnează banii?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

In 5 zile lucrătoare. Ii contactezi la suport în colt dreapta ca nu mai dorești comanda.

| Simpatic a răspuns:

In acest articol spune ca in cazul unei comenzi anulate, primesti banii in aproximativ 5 zile de la data cand primesti email de la shein si urmezi pasii din acel email!

https://wear-next.com/news/shein-cancel-order

What happens when you cancel a SHEIN order

When you cancel your SHEIN order, you should receive an email confirming your order cancellation. Following this, you should receive a refund within 5 business days.
When will I receive my refund from SHEIN?

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Cam 260 de secunde are shen parca pe r