| CrazyName a întrebat:

Am decis sa port aceeasi rochie si la banchet si la nunta varului meu. Credeti ca aceasta rochie s-ar potrivi la ambele evenimente? http://www.hm.com/ro/product/18442?article=18442-B

4 răspunsuri:
| ElleElenaElle a răspuns:

Nu.

| Meowww a răspuns:

Pentru banchet e buna, dar, dupa parerea mea, la nunta ar trebui ceva mai elegant. Aceasta este o rochita vesela, scurta, putin spre rock, si nu prea merge la nunta... big grin

| Kassamy a răspuns:

Nu. Cel mai bine ar fi la banchet.

| madyraluca a răspuns:

Ai putea sa o porti doar la cununia civila daca nu ai alte optiuni dar de seara nu merge