| Upz0r3 a întrebat:

Am folosit o crema depilatoare de la elmiplant pentru piele sensibila si si imediat dupa mi-au iesit o groaza de iritatii gen cosuri si in unele locuri pete rosii plus ca ma ustura rau.Ma voi duce la farmacie sa imi cumpar o crema de galbenele si o sa ma dau si cu ulei de masline ca am auzit ca e bun, ce crema stiti sau vreun remediu bun sa imi treaca cat mai repede la un pret accesibil.

1 răspuns:
| GreenSky a răspuns:

Trebuia sa o testezi intai intr-o zona mai putin vizibila, asa cu cremele depilatoare sunt destul de ciudate! E o iritatie si va dura cateva zile pana va trece complet indiferent cu ce vei da!