| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la farmacie pentru a cumpara o crema pentru estomparea pistruilor si am primit o crema antirid de la Farmec.Este o cutie mica in forma de cub.Chiar ajuta la pistrui sau m-au pacalit?

Răspuns Câştigător
| rainysunset a răspuns:

Crema Farmec pentru estomparea pistruilor e asta:
http://www.farmec.ro/produse/ten/crema-pentru-pete-si-pistrui-164.html

Cred ca tanti aia "desteapta" de la farmacie nu ti-a dat ce trebuie. Daca mai ai bonul fiscal, poti merge sa iti dea banii inapoi sau sa iti schimbe produsul.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Crema antirid nu are nicio legatura cu pistruii, te-au pacalit

| ElenaSA a răspuns:

Sigur a gresit sau te-a pacalit.Ai bonul si incearca sa o returnezi.Si eu am primit candva o crema impotriva cosurilor in loc de crema pentru ten norma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce au ridurile cu pistruii? Si-a vindut marfa cind tea vazut asa naiva.

| kiri11 a răspuns:

Incearca crema lefery, tot este o crema antirid dar functioneaza si pentru tot felul de iritatii pistrui sau pete.

| Miire a răspuns:

Te-am pacalit.Pentru pistrui foloseste asta:
http://www.farmec.ro/produse/ten/crema-pentru-pete-si-pistrui-164.html

| Badica_Robert_1990 a răspuns:

Cred ca da!