| AliceAnnnnna a întrebat:

Am fost la o fata sa imi puna pierce sub buza. Fata aceea face reclama si pune pozele pe Fb. Mi-a facut o poza cu blitz aproape de buza. In poza aceea erau numai comentarii toxice cum ca am mustata blonda, ca am inceput de mustata blonda si ca se vede in miniatură ca inca e in crestere pufoasa. Tot primesc ieri mesaje in privat ca o sa faca ei tot posibilul sa afle lumea ca tin altceva in chiloti si nu mai suport. Nu cunosc acele persoane. Ideea e cum fac să nu mi se mai vada acel puf galben? M-am uitat in oglinda si se vede doar daca te uiti foarte aproape si stai într-o parte. Dar vreau sa nu mi se mai vada deloc nu sa fiu batjocorită.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru îndepărtarea părului facial există atâtea metode (epilarea cu ceară, cu creme depilatoare etc )
Acum, vorbește cu fata care ti-a pus imaginea pe Facebook și roag-o să o șteargă. Ea n-ar trebui să permită cuvinte injurioase pe pagina ei.