| Grecu_Medeea_1985 a întrebat:

Am gasit EcoSlim aici https://biovitamina.ro. Sa cumpar sau nu? E bun de ceva

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Acestea sunt doar adjuvante in alte slabirii, te ajuta sa arzi grasimile si sa nu iti mai fie foame asa de tare, sa nu mai ai pofta mare de mancare insa daca nu renunti la tot ce e nociv pentru organism si ingrasa si daca nu faci si niciun fel de sport, slabe sanse sa slabesti doar cu siropul sau poate doar 1 kg, 2 kg.Trebuie sa tii putina dieta sau un mini regim sa zic asa,san u mananci dulciuri, grasimi, carbohidrati, prajeli, sucuri acidulate si macar 15 minute de miscare pe zi+ plus siropul ala sau oricare alt supliment natural de slabit, da rezultate, cat de cat dar nu merge doar cu el singur.
Succes.

| Am3lia a răspuns:

Nu cred in suplimente "naturale" ce te ajuta sa slabesti. Mai ales daca ai un o alimentatie gresita. Ce pot sa te sfatuiesc e sa cauti ceai de Oolong, eu personal am reusit sa dau jos 2.5 kg in vreo doua saptamani. Acest ceai iti accelereaza metabolismul si nu are efecte adverse. Mult succes!

| Ilinca78 a răspuns:

Eu nu cred ca te ajuta, poate te ajuta sa dai 1-2 kg dar ele contin multe chimicale sau stiu el ce minuni asa ca sfatul meu este mai bine sa faci o dieta eficienta