| lovelovelove a întrebat:

Am gasit o noua metoda de indreptare a parului! yuppy! deci iti dai cu un kil de spuma, apoi iti prinzi parul intr-o coada cu multe elastice asa unul dupa altul daca ma intelegeti... si il usuci cu feonul :X indreapta foarteee bine! ce parere aveti rolling on the floor

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mi se pare o pierdere cumplita de timp. Cred ca iti ia vreo 30 de minute sau cam asa. Nu te enerveaza sa pierzi atat timp complet aiurea fara sa te alegi cu nimic util din asta?

| Arthur a răspuns:

Eşti sigură că aşa îndrepţi patul?hee hee I-aş da reţeta şi prietenei mele să nu se mai chinuie sărăcuţa de ea.
Deci cu spumă?hee hee

| Arthur a răspuns:

Aha, deci despre păr era vorba.hee hee Bine că ai editat întrebarea.

| gloria a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor ai multa imaginatiebig grin adevraul ca atunci cand nu aveam placa si mie imi veneau tot felul de ideilaughing dar asta cu ''kilul de spuma '' e cea mai tarerolling on the floorbravobig grin

| chocolatte a răspuns:

Un "kil" de spuma + feonul am impresia ca o sa il deteriorezi mai repede decat ai folosi o placa buna.

| sergiu a răspuns:

Parerea mea e ca in 2 luni iti faci praf parul si o sa ramai cheala daca o tii tot asabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yupiii si in 3 saptamani esti fara par in cap big grinlaughing nu e bine sa folosesti atata spuma