| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput sa fac exercitii acasa de aprox 2 luni(pentru abdomen,pectorali,biceps,triceps, picioare.), si as vrea sa stiu daca se poate ce as putea manca sa evit sa cumpar proteine de la magazine si sa consum proteine naturale...ca sa fiu mai explicit am inceput sa mananc mai mult insa simt ca ma ingras in zona burtii si ca se vor acoperi muschii de grasime...imi puteti spune vreun meniu,ce ar fi ideal pentru a se consuma, cand si cam in ce cantitate?*., mentionare:19 ani 67kg*

1 răspuns:
| vladv26 a răspuns:

Carnea de vita (de provenienta cat mai naturala),sfecla,orezul brun,fructe,oua lapte,spanac,iaurt, fulgii de ovaz, broccoli, unt de arahide natural, nuci si somon