| allynna17allynna a întrebat:

Am inteles de la o prietena ca se fac in Buzau cursuri de make-up, manichiura, pedichiura etc. As dori sa stiu cat mai multe detalii(in primul rand daca este adevarat), daca sunt gratuite cursurile si daca nu cat costa....programul s.a.m.d. Multumesc.

1 răspuns:
| Gabielle a răspuns:

Gratis nu prea cred ca sunt, poate daca esti somera si organizeaza AJOFM. Poti sa te interesezi la Centrul de Calificare si Pregatire Profesionala au cursuri de coafor stilist si altele si gasesti durata si pretul : http://calificare-evaluare.ro/cursuri/. Succes!