| mitroidany a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea dar fara raspuns. Stie cineva un spray auto-bronzant bun sau o modalitate sa-mi pot uniformiza bronzul natural? spuneti-mi va rog si unde pot gasi produsul si cam cat costa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uriage spray aurobronzant cu apa termala! la mine a mers brici, nu lasa peste si e de durata

4 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Hei sall.pls daca afli lasa-mi si mie un mesaj cu produsul ok? Ms

| Creionash a răspuns:

Mergi si tu in spatele casei, te dezbraci(dar vezi sa nu te vada nimeni) si te bronzezi uniform si fara urme!

| Nicole_3441 a răspuns:

Poti gasi cu usurinta in farmacii, sau cauta un reprezentant AVON care iti va arata catalogul.
Bafta!

Nicole.

| roxxy202 a răspuns:

Incearca de la Avon, daca iti place, sau eu iti recomand Nivea spray.bafta la bronz happy