| Powerrrrrr a întrebat:

Am multe cosuri pe fata si parul lung. Ar trebui sa il tund scurt sau e destul daca il spal des?

4 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Nu trebuie sa te tunzi. E suficient sa il prinzi bine, cat mai sus, sa nu atinga fata. Si nici nu trebuie spalat prea des, spui asta probabil pentru ca il ai gras, dar daca il vei spala des mai rau va fi.

| alin334 a răspuns:

Ce par, parul de pe fata? ca nu vad legaturalaughing

| Powerrrrrr explică:

Am uitat sa precizez ca port am breton si cateodat ajung firele pe cosuri

| OanaAvon a răspuns:

De ce sa iti tunzi parul? Il ti prins. Pentru fata eu am folosit intr-un timp o crema, se numeste Skinoren, costa in jur de 27-30 lei, o gasesti in farmacii si este foarte buna... Eu acum, imi ingrijesc fata cu produse de la Avon, fac un tratament de la ClearSkin P pentru tratarea petelor, e foarte bun.