| Timeeeaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutor... am stat prea mult la soare si mam ars pe fata acum ma decojesc.Ce pot face sa scap cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| 123456456871 a răspuns:

Da'te cu putin iaurt sau yeama de lamaie (ai grija cam ustura ) cu gheata sau iţati crema la de farmacie sau cu aloe vera merge foarte bine si trece destul de repede fundita?

3 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Te dai cu iaurt, putina gheata poate? :*

| StayChill a răspuns:

Asa a patit si prietena mea.In 3 zile, maxim 4 nu vei mai avea nimic! Fundita?

| Miky69 a răspuns:

Mergi la o farmacie si spune-i problema ta lu tanti de acolo happy o sa primesti o crema... nu-i prea scumpa.