| zone3 a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru poze artistice care sa fie usor de reprodus. As prefera poze alb negru, nud, chestii de genu. Am cautat pe o gramada de site-uri dar nu am gasit nimic care sa-mi atraga atentia. Ma puteti ajuta? Funda! :*

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Fa-o in asa fel incat sa se vada "partile mai bune" happy

| ErikaEri a răspuns:

Bunaaa! incearca pr fb la : https://www.facebook.com/MikhailSasha sunt enorm de multe poze. si pentru asta, vreau funda + vot :))))) ( doar daca vrei si tu) te pup. sper ca esti fata :)))) sau fotograf?