| Andrrraaa a întrebat:

Am nevoie de un program de editat prin care schimb culoarea ochilor!

2 răspunsuri:
| Roxxette a răspuns:

Pai Photoshop si asta http://www.picnik.com/apropo
Deci la picnik dai la upload photo si iti alegi o poza dupa aia te duci la Touch-up (scrie undeva sus) Si o sa iti apara poza,iar mai jos scrie eye color si iti alegi tu ce culoare vrei, mai sunt si de make up, efecte, etc. Baftaa :*

| anonima5682651 a răspuns:

Taaz e cel mai bun te poti machi iti poti schimba culoare parului si multe alte chestii. sper ca te-am ajutat. funda daca vrei!