| spi a întrebat:

Am o camasa mai lunga si vreau sa o modific..sa ii fac ceva interesant sa ii fac spatele gol sau scurta si fara maneci orice doar ca nu stiu cum.cine ma ajuta si pe mine cu niste tutoriale..video sau poze? merci

1 răspuns:
| samara2 a răspuns:

Păi dacă are nasturi, n-o încheia chiar până jos iar cele două părţi care rămân leagă-le, fă-le un nod (estetic) şi aşa va deveni mai scurtă. Uite un tutorial cu alte modalităţi de a purta o cămaşă: http://www.youtube.com/watch?v=n3slw_df56o