| Babushka a întrebat:

as vrea sa imi fac suvite blonde si nu stiu daca mi-ar sta bine sunt satena inchis aproape bruneta natural, ochii caprui-verzi, culoarea tenului deschisa tinand cont ca sprancenele mele sunt negre...

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la un salonwinkingAcolo sigur gasesti persoana potrivita care sa iti spuna ce ti-ar sta mai binewinking
Mult succes!kiss

| Brigitta a răspuns:

Ai putea incerca ceva mai natural... Adica suvite in 2 nuante: un saten mediu si un saten deschisbig grin
Sau si mai deschis: un blond inchis si un saten deschishappy

| JustMeFlory a răspuns:

Eu cred ca ti'ar sta bine. Poti incerca si daca nu-ti place te poti vopsi o alta culoare mai inchisa.Cu sprancenele se poate rezolva. Te duci la o comseticiana si ti le decoloreaza atat cat vrei tuhappy

| adeana a răspuns:

Poti sa-ti faci suvite, insa nu din alea subtiri si decolorate. In primul rand, iti afecteaza parul, apoi la parul tau asa de inchis, ar fi prea mare contrastul si nu prea placut la privit.
Ar fi de preferat sa mergi la un salon, sa nu iti faci tu singura acasa sau cu vreo prietena care "stie" ca iti poti strica parul. si acolo iti poate deschide culoarea cu 2-3 tonuri si sa-ti mai indulceasca trasaturile. Poti sa iti vopsesti si sprancenele, pentru acelasi efect.

| Babushka explică:

Multumesc pentru sfaturi va pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi recomandat sa mergi la coafor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iyli din contra se poarta suvitele vara aceasta da no spuei la o persoana stupida.laughing. thaastraight face

| iyli a răspuns:

In primul rand nu se mai poarta suvite.happy

| gyna a răspuns:

Eu sunt de parere k iti va sta bine, s eu sunt exact cum te-ai descris u s imi sta fffbn asa spun pr meibig grin