| IngerCazator a întrebat:

Am o intrebare la care imi poate raspunde doar un coordonator, lider sau eventual reprezentant avon. Deci va rog ceilalti nu raspundeti aiurea.
Azi am fost la sediul avon ca sa ma inscriu, (eu am 16 asa ca ma inscris prietenul meu care are 19) am completat toate alea comanda pe acare am strans-o a fost data si acum am primit pe e-mail o chestie de la avon unde trebuie sa completez mai multe lucruri ca sa ma inregistrez pe site.
Iar intrebarea mea este urmatoarea: Trebuie sa introduc acolo datele mele sau a prietenului meu!
Va rog sa-mi raspundeti!

1 răspuns:
| Concluzii a răspuns:

Trebuie să introduci datele tale, nu contează vârsta, trebuie doar să accepte unul dintre părinți şi să semneze acele formulare. Acum depinde dacă ai completat cu dstele prietenului le bagi tot pe ale lui.