| anonim_4396 a întrebat:

Am o lampa UV pentru unghii cu gel cu 4 neoane de 9 w si are doua functii : continuu si cu timer. Pe continuu merge doar ca da impresia ca din moment in moment o sa se stinga neoanele, iar pe timer merge 2 secunde si se inchide. Este noua. Ce ar trebui sa fac? Nu le-am pus bine?

1 răspuns:
| ONUTZZA1998 a răspuns:

Salut! Nu ma pricep la chesti de genul asta dar cred ca ar trebui sa iti intrebi prietenii care se stiu cu lucruri de genul asta! Daca nu ii dai de capat poti merge la magazine de reparatii, sigur vei gasi pe cineva care sa te ajute acolo!happyhappy
Sper ca te-am ajutat!happyhappyhappybig grin