| RaluxSh a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu site-ul Sammydress. Cat timp dureaza pana vine comanda prin Flat Rate Shipping? Se aplica si alte costuri in afara de cele precizate?

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Site-ul acela e mai mult pentru firme. Am vazut de exemplu la o rochie, o puteai lua la marimea universala, iar daca faci comanda de peste 20 de rochii iti da voie sa alegi marimea. Trebuie sa fii foarte atenta la costurile de livrare, citeste cu atentie coditiile de pe site. Daca totusi te intereseaza o rochie anume si nu o poti lua, iti pot comanda eu din alta parte si vine intr-o luna.