| Elena007 a întrebat:

Am o problema destul de mare...m-am pensat singura si acum sprancenele mele arata groaznic, una e mai sus decat cealalta, una e mai groasa decat cealalta, pe scurt...pur si simplu groaznic.Intrebare: cam ce ar trebui sa fac eu acum?

Răspuns Câştigător
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai aia care e mai groasa incearca sa o subtiezi sau si mai bine mergi la un salon costa in jur de 10 20 de lei sa te pensezi. La sprancene nu trebuie sa se bage oricine dacanu stie ce face macar a doua oara poate nu mai faci la fel.

3 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Fa cum am vazut la toate colegele mele de clasa: Taiele de tot si deseneaza-le cu o carioca. Serios vorbesc, asa fac toate, zici ca e reclama la Nike.

| FloareAlbastra123 a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti ulei de ricin, accelereaza cresterea firului de par, dupa care sa mergi la un salon si sa iti dea o cosmeticiana STIUTOARE o forma frumoasa.Toate cele bunehappy

| tecu10 a răspuns:

Sa te duci la un salon. Se pot retusa