| albinuta2 a întrebat:

Am o problema maine seara ma duc la aniversarea unei prietene mi-am ales o tinuta eleganta si bineinteles o pereche de sandale cu toc insa am o problema imi alunega degetele in fata si calcaiul se deplaseaza mereu deoarece sunt decupate in spate si in fata sunt ceva de genul https://www.google.ro/......ps?/search

imi puteti da o solutie pentru problema mea ce sa fac sa nu mai imi alunece?

1 răspuns:
| Ruxi007 a răspuns:

Am avut si eu problema ta si mi-am cumparat de la Deichmann niste talonete ce se lipesc pe talpa. Sper sa te fi ajutat!