| Lary_2950 a întrebat:

Am o rochie modelul asta:http://www.wholesale-dress.net/......90879.html doar ca este turcoaz si vreau niste accesorii dar nu stiu ce culoare si pantifi... ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Buna! Imi place mult rochia si imi dau seama ca e mult mai frumoasa daca zici ca este turcoaz.Cel mai bine ar fi sa-ti iei pantofi negrii, dar un negru stralucitor.Nu exagera cu accesorile,un lant si o bratara sunt de-ajuns. Daca vrei sa-ti iei geanta(plic),sa-ti iei una neagra, dar renunta la bratara, sau poarta una mai subtire. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Ruddy_2272 a răspuns:

Sandale,cercei,bratara si atat.