| anonim_4396 a întrebat:

Am parul brunet si as vrea sa ma fac cu nuantator rosu ca sa am un fel de reflexii roscate..nu vreau roscat tot capul tocmai de aia folosesc nuantator, s.ar prinde macar putin? si apoi daca nu imi place ce a iesit si ma vopsesc brunet la loc s-ar acoperi urmele de alta culoare complet?

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Cred că ţi.ar iesi, şi oricum dacă nu.ţi place nuantatorul iese după vreo şapte spalari maxim, nu trebuie sa te vopsesti. Bafta.

| TeeaCup a răspuns:

Nu cred ca ar iesi, nu s-ar vedea nicio diferenta. Ar fi mai bine sa incerci cu o vopsea fara amoniac, sa nu-ti strici parul si vezi ce iasa.
Si da, brunetul acopera orice culoare.

| nicol1995 a răspuns:

Da.prinde bine.o sa iti iasa un visiniu. depinde cate minute stai pana te speli.si nu e nevoie sa te dai cu brunet, ca oricum se duce dupa cateva spalari