| and0bv_2155 a întrebat:

Am parul brunet si tuns mediu, vreau sa imi fac suvite mov, banuiesc ca va trebui sa imi decolorez suvitele care vreau sa le vopsesc.As vrea niste modele (mai normale) cu sivite mov.

3 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Http://jokeshop.ro/......_medie.jpg
Mai bine te duci la un salon pentru. a iesi nuanta dorita de violet.

| cosmin_2318 a răspuns:

E bine daca mai ai si ochii caprui sau negri :X esti pe placul meubig grin.
si eu cred ca trebuie sa le decolorezi.

| Little Princess a răspuns:

Si ce daca ii are albastri arata(asa cum ii am eu) si mai fain!love struck eu sunt l par exact cum ai descris u. suvitele mele sunt ff normale, si arata suuperrr!