| Katie67908 a întrebat:

Am parul de lungimea medie.As vrea sa ma tund scurt dar pe urma o sa vreau sa il l-am lung si nu stiu ce sa fac. Voi ce ati face?

2 răspunsuri:
| Valenttina a răspuns:

Cam multe pretentii,ori iti lasi parul asa cum e,il filezi putin si iti faci breton,sau ti-l tunzi mai scurt si iti faci breton intr-o parte. Daca nu asteapta sa creasca, prindeti-l des, si iti va creste mai repede...si apoi ai ce face cu el happy funda?

| MajorAsshole a răspuns:

Pai, Katie, problema e foarte simpla. Sa incepem cu. inceputul, evident. Inceputul? Inceputul e clasa intai, cand am invatat sa scriem. Ce frumos era! Dar si mai frumos a fost apoi, cand am invatat sa scriem CORECT! Tu, unde erai? aaaa. scuze, tu iti aranjai parul... mda.