| BeibbG a întrebat:

Am parul foarte subțire si rar dar si lung vreau sa ma tund si nu stiu cum ..as vrea para mai des.pareri? cum as putea sa ma tund?

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Dacă ai părul până la șolduri sau aproape această lungime, e bine să ți-l tai cam până la umeri, va părea mai bogat. Dacă dorești poți să te tunzi și mai scurt, cum ar fi bob.
Ai putea să folosești șampon pentru volum. Și uscătorul de păr îi conferă volum dacă te usuci cu capul în jos.
Iar dacă ai părul drept, cum cred eu, poți să ți-l faci creț/ondulat din când în când.

| Adiadictie a răspuns:

Cu breton