| anonim_4396 a întrebat:

Am parul gras si lipsit de volumsad ce produse ar trebui sa folosesc? si cum as putea sa ii ofer volum parului(fara sal tund)

vreau parerile vostre, nu sfaturi de pe netwinking

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ti-as recomanda sa te duci la un specialist sau macar la farmacie si sa iti spui oful (problema)

| NevastuicAaA a răspuns:

Pentru parul gras foloseste un sampon de urzica.(dar de buna calitate)
Pentru volum foloseste spuma si odulatorul/perie rotunda la uscare
Cand parul este putin ud il dai cu spuma(poti folosi speciala pentru volum).Ai grija sa nu incarci prea mult parul cu spuma pentru ca il ingreuneaza.Si cand il usuci usucal cu ondulatorul/sau perie rotunda.
Poti folosi uscatorul normal si cand este aproape uscat folosesti ondulatorul(ca sa nu dureze prea mult).

| Mihaela1964 a răspuns:

Pai spala-l cat sa nu mai fie gras si mai invata ceva gramatica... ajuta!

| PinkPanter a răspuns:

Buna si eu am parul gras si e foarte nasol deoarece trebuie sa-l spal o data la 2 zile. Eu folosesc Cien haircare (7 plante si aAloe Vera) apoi dupa ce ma clatesc ma dau cu balsmul Cien haircare (cu Provitamine pentru Volum&Stil) E foarte bun.
Sper ca te-am ajutat!

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Spalate cu GAZ

| NakaTaka a răspuns:

Eu ti-as recomanda CLEAR Women.Eu l-am folosit si am avut aceeas problema ca a ta!

| superdemi a răspuns:

Pentru volum wash & go si pentru parul gras un sampon regenerant.

| scumpik80lumi a răspuns:

Head&Shoulders e cel mai bun... dupa parerea mea big grin