| ConstiintaTa a întrebat:

Am parul ondulat-cel mai mult la varfuri-si pana dupa jumatatea spatelui si nu stiu cum sa ma coafez.Nu am placa sau ondulatorsi nici bigudiuri.Va rog coafuri. URGENT. M-am saturat de coama.

Răspuns Câştigător
| cretzulici a răspuns:

Hmm...si eu am parul ondulat...as spune cret dar e cam mult. uite ce ai putea face:dupa baie piaptana-l si da-l cu spuma pentru bucle(de la garnier te-as sfatuihee heesi strange parul in mana ca sa se formeze onduleurile si sa le definesca si apoi il usuci. sper ca ti-am fost de ajutor.mentionez ca parul trebuie sa fie ink unde inainte sa-l dai cu spuma.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

In dreapta la Sumar sunt 20 modele de coafuri http://www.garbo.ro/......perbe.html

| anika33 a răspuns:

Uhm, placa sa nu-ti iei ca iti arzi parul. Cel mai bine il faci cu bigudiurile, sau ti-l faci permanent, dar ar costa ceva.

| haker20 a răspuns:

Buna ziua si buna seara vreau sa va spun cine doreste sa afle parola la odnoklasniki la oricine doriti eu vo gasesc in 5 minute si maxim 1 zi adresativa la skype haker.haker20 vorbesc serios sincer!