| TheLovelyGirl a întrebat:

Am parul pana la umeri si nu stiu cum sa ma fac la par la scoala sau la ocazii speciale! Cat mai multe sfaturi!

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Ai putea sa il prinzi intr-o ponytail,cu o cordeluta si zulufii de la urechi lasati liberi,un look aparent neglijentwinking
ti-l poti face bucle
il poti tapa
poti sa iei spuma si rasucesti cu degetele suvite subtiri in directii diferite
poti sa-l tunzi bob-sta bine in orice ocazie
sau il poti tunde in scari,filat sau in stil emo
poti sa il prinzi in ponytail,iar apoi iei cate o suvita,si ii duci varful pe scalp,prinzandu-l cu o agrafa,astfel incat sa faci o bucla prin care sa te poti uita big grin faci asa cu tot restul cozii,si la final, obtii un coc superb
pai, cam astea le-am facut eu
succes
paahappy

2 răspunsuri:
| ioanaCUTU a răspuns:

Buna, am un raspuns la intrebarea ta uitel iti poti face coada sau codite