| Anonimă369 a întrebat:

Am părul şaten şi ochii căprui, ce culoare credeţi că m-ar avantaja la o rochiţă? big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge pe orice culoare, vezi ce model îți alegi și machiajul!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Albastra!

| Iubareata22 a răspuns:

Buna! Eu zic sa incerci culori calde: Galben, Portocalui, Rosu!
Sau pentru o iesire in plimbare sau o poza pentru un act culori reci: (unele dintre ele) Albastru, Mov
Pentru o iesire seara in club sau la un banchet: Negru
Cand te plimbi pe langa un rau sau prin parcul public, cand e vara: o rochita alba vaporoasa

Sau, la scoala o fustita mova sau rosie cu o maleta gri sau alba depinde

| LanGooP a răspuns:

Una rosie care iese un pic in evidenta, o fustita frumoasa este perfect daca te duci la o petrecere

| Anastasia1997 a răspuns:

Buna,eu as zice ca ar merge o rochita de culoare bleu deschis, violet sau un roz.Cum iti place si tie acum depinde de tine.Te pup si ai grija ce iti alegi :*