| Sara2 a întrebat:

Am parul saten spre roscat gen gabriela spanic
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:227&biw=912&bih=538
culoarea asta naturala, cum pot scapa de ea? ca nu se mai poarta, daca incerc blond imi iese portocaliu?

3 răspunsuri:
| Luv you a răspuns:

Poti sati decolorezi parul, dar nu e chiar atat de bine pentru sanatatea lui. Sau poti sa te vopsesti cu blond deasupra, poate iese. Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu iasa portocaliu incearca un blond cenusiu...chiar daca mai inchis dar cenusiu...nu stiu ce vopsele folosesti tu dar eu folosesc l'oreal de ex 8. 1 e un cenusiu frumos sau 9. 1 si mai fain:X
am avut si eu culorea asta si din prima luna iesise cat de cat bine cu cenusiul dar din a 2a a iesit superbhappy

| lori15 a răspuns:

Incearca un ciocolatiu happy Ii la moda si de asemea vine f fainwinking