| anonim_4396 a întrebat:

Am picioarele grase. ce exercitii as putea face?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ciclism, înot, tenis de câmp, steper, etc.
Pa, pa.

| MissCamelia a răspuns:

Winsor pilates buns&thighs. gasesti pe youtube.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| jolie a răspuns:

Mersul cu bicicleta si dans

| Seline a răspuns:

Alearga, urca scari happy mergi pe bicicleta, role...acum cat e vremea frumoasatongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Alergare, bicicleta, aerobica (gasesti exercitii pe youtube ).

| johnny_1840 a răspuns:

Genuflexiuni dar multe, cam 100, dar sa incepi cu 20 de 3 ori pe zi apoi peste 4 zile mai adaugi 20 si tot asa pana ajungi la 100 sau mai mult... da si alergarea e buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plimbate cu rolele, cu un exercitiu intens chiar da rezultate. [ o zic din proprie experienta ]
3 ore pe zi timp de o luna ar fi ft benefice. Eu cand ajungeam de la scoala [ la 6 ] pana pe la 10-11 seara eram afara si dadeam ture cu rolelehee hee. Asta era acum 2-3 ani si era ft placut sa ma plimb, si vara e ft misto sa te plimbi seara :X. Si nu conteaza varsta.