| xFaith a întrebat:

Am puncte negre pe nas, cum as putea sa scap de ele?
Imi puteti spune niste remedii natuiste?

Răspuns Câştigător
| MasterKing a răspuns:

Salut!
Incearca.de la farmacia naturista. ulei de Ti Tree.big grin
merge in totalitate.big grin
e o sticuluta mica care iti ajunge cateva luni pentru ca folosesti cate putine picaturi.big grin
e vreo 7, 5 lei, il gasesti la plafar si e foarte bun!
ai acolo instructiuni(in cutia produsului)
mult noroc!big grin

5 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Iti recomand o "masca" din gelatina vegetala alba(o gasesti in kaufland de exemplu, cu 1 leu pliculetul). O lingurita de gelatina+o lingurita de lapte, amesteci intr-o ceasca si pui la microunde pentruu EXACT 10 secunde. E foarte important sa respecti cantitatiile si timpul pentru ca poate iesi un dezastru care se curata cam greu.

Si cum spuneam, pregatesti amestecul, si il aplici caldut in zona cu probleme(in special pe nas). Lasi pana simti ca se strange(ca la o masca normala) si apoi tragi usor.Sa te uiti pe "resturi" sa vezi ca da rezultate.De vreo 2 ori pe saptamana ar trebui sa fie suficient. O zi buna!

| ledzeppelin a răspuns:

Sunt plasturii aia in farmacii.

| lavynya1 a răspuns:

Cea mai buna este masca de tarate. O punga de tarate costa 2 lei si pui intr-un bol cateva linguri +apa cat sa fie tare masca si aplici pe fata. Ti vreo 15 minute si apoi o dai jos cu mana si dupa cu apa. Din prima aplicare vezi diferentele si nici nu te costa bani. Funda?

| Hanaemi a răspuns:

Eu iti spun ceva simplu, care la mine functioneaza.
Iti faci o inhalatie cu ceai. Orice fel de ceai nu conteaza.
1. Iti face tenul foarte, foarte fin.
2. Iti deschide porii.
3. Scapi de punctele negre de pe nas.
Eu am facut timp de 2 zile, seara cam 10 minute. Si merge.
Sper ca o sa functioneze si la tine. Good luck >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-le cu o radiera