| LadyCrazy999 a întrebat:

Am pus pe ask.fm o intrebare ca anonim, acum am primit respunsul si vreau sa o sterg intr-un fel regret ca am scrisocum sa o sterg?/ va rog ajutor

4 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Dar dacă ai postat-o ca anonim de ce îți faci griji?

| bDaniel a răspuns:

In partea de sus a intrebarii (undeva in drepta) sunt 3 optiunii ca sa stergi sa raportezi sau sa dai like! dar de ce iti faci griji daca ai postat-o ca si anonim?straight face

| beatrice1bea a răspuns:

Pai acolo langa intrpare, in partea dreapta este un cos de gunoi... dai pe el si gatawinking

| Ovidiuo a răspuns:

E foarte simplu, inpartea dreapta a intrebarii ai acolo 3 obtiuni sterge raporteaza si imi place! Funda te rog!