| scumpik a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa-mi plasez o comanda la E.l.f si m-am gandit sa-mi iau trusa aceasta: http://www.eyeslipsface.com.ro/......Spuneti-mi parerea daca o aveti.Sunt bune fardurile? Eu mi-am tot achizitionat de la avon sau oriflame farduri si nu sunt excelente de aceea as vrea sa stiu daca este mai proasta decat produsele de la aceste firme cosmetice.

1 răspuns:
| Frutella a răspuns:

Calitatea e relativ buna... problema este ca pe lista ingredientelor apar niste solutii nu foarte sanatoase: parabeni la greu si dioxid de titan, care sunt foarte daunatoare pielii. Mai bine strange bani si cumpara-ti ceva de calitate. Bafta!