| BabyBlue_1099 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Ce mi-ati recamanda?
se apropie banchetul de clasa a 8 a.
Am si eu nevoie de cateva sugestii pentru cum sa ma imbrac si ce pantofi sa port.Am inaltime cam 1, 71. Dau funda celei mai bune sugestii:d
Multumesc

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| BabyBlue_1099 explică:

Catalinlaughing
Nu stiu daca te-ai prins incalaughing
Dupa numelaughing
Dar sunt fatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum faci! gaseste-ti o super fata cu care sa maergi la bal ( daca poti s-o iei pe cea mai dorita fata de la voi din cls sau din scl) apoi SA NU cumva sa te imbraci cu lucruri care le-ai mai imbracat vreodata. cumpara-ti ceva nou ca de ex un costum frumos dar mai bine ai pune in loc de pantaoni blugi negri. camasa ar putea sa fie alba dar daca vrei sa fii smecher iat-i o camasa portocalie sau o camasa cu mai multe culori. cravata si papion nu-ti trebuie. parfumeza-te cu ceva DE CALITATE si in picioare as zice sa-ti iei un addidas frumos dar nu care sa atraga atentia. si daca faci asa toti te vor admira