| IuliaaD a întrebat:

Am tenul deschis la culoare si as vrea sa fiu mai bronzata dar nu vreau sa merg la solar deoarece am multe alunite si am auzit de autobronzant azi de la o colega de clasa. A iesit foarte bine la ea, dar am auzit ca ma pot bronza si cu pete gen si nu as vrea.Ea are tenul natural putin mai inchis ca al meu si mi-e ca mie sa nu mi iasa culoarea spre portocaliulaughingce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie autobronzant cu bronzare progresiva. Acela te bronzeaza treptat si nu risti sa fi porocalie, dar petele tot o sa fie si cand o sa te speli pe maini o sa ti se duca treptat bronzul de pe maini. Mie nu mi-a placut autobronzantul. Pana si cel de la salon, organic, tot se duce in pete.

1 răspuns:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Daca ai tenul deschis o sa se vada diferenta...eu zic sa-ti lasi tenul asa ca poate cine stie ce iese dupa.asteapta pana la vara ca nu mai e multhappy