| Jeduine a întrebat:

Am tenul foarte deschis la culoare si niciun fond de ten nu mi se potriveste. Imi cumpar in curand un nou fond de ten si vreau sa stiu daca este vreo problema daca imi voi lua o idee mai deschis decat tenul meu. + fetele, ce sugerati, pudra translucida sau pudra normala? Avand in vedere ca eu mai am mici semne - pete rosii - de la vechile si putinele cosuri pe care le-am avut. Funda.

Răspuns Câştigător
| ciucalataaerata a răspuns:

Buna...trebuie mereu sa folosesti un fond de ten mai deschis decat tenul tau...
inainte de a aplica fondul de ten, aplica o crema hidratanta, apoi fondul de ten apoi o pudra[de preferat normala... dar si aceea translucida e buna, conteaza milt si culoarea pudreitongue]

pop...bafta si ai grija de tenul tau...hidrateazal mereu pentru a scapa de acele semnetongue.
pop
baftatongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TRebuie sa iti iei un fond de ten mai deschis decat tenul tau. INTODEAUNA! sa nu uiti asta@!