| Upz0r3 a întrebat:

Am tenul gras? Ce creme/lotiuni etc stiti pentru ingrijirea lui si pentru reducerea punctelor nerge?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toată gama de produse de îngrijire pentru ten gras.
Ai nevoie, de asemenea și de o loțiune antiseptică, punctele negre le îndepărtezi prin presarea zonelor afectate și apoi comprese reci cu ceai de mușețel, trebuie să închizi porii. Nu uita, în fiecare seară să te demachezi, ai pori dilatați și așa par punctele negre.
Pa, pa.

| meduzza a răspuns:

Trebuie sa folosesti mereu o solutie tonica pentru ten gras. Cremele nu prea te ajuta dar poti sa incerci produsele de la neutrogena pentru puncte negre sunt super bune

| Marcela2Diana a răspuns:

Foloseste lamaie sau pe vata pune putin spirt si intinde pe fata