| mihai109 a întrebat:

Am un lapsus. Cum se numesc clestii pentru indreptat genele? In romana si in engleza va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

@Alex are o nedumerire de pe la 5 dimineata laughing, toata noaptea l-a framantat un gand: "cum se numeste clestele de gene". Ei bine acest cleste se numeste eyelash curler si in romana are denumirea de clestisorul de gene si are rolul de a curba genele.
(eyelash curler)

1 răspuns:
| mihai109 explică:

Merci, Cronki draga tongue Sa vad ce ma mai framanta in noaptea asta. Ma ajuti, promiti? laughing