| Corinne a întrebat:

Am un maieu/top (cum vreti sa-l numititongue)fara bretele lung si ii alb. Dar nu stiu cu ce sa-l asortezsadne avand bretele are ca un fel de bata ca sa steie starns de corp la fel si jos...de aceea nu-l pot purta la orice, am incercat la o pereche de blugi drepti.si nu prea arata bine:-s... aveti vreo idee ceva, careva?:-s

Răspuns Câştigător
| Drinni a răspuns:

O pereche de hot pants ar fi ideala iar, ai puea sa il porti ca roche iar daca e prea scurt incearca sa porti si pantaloni scurti pe sub[prietenii stiu de celaughing], dupa descrierea ta e putin de club, casual, putin mai classy deci ai putea sa il accesorizezi cu o pereche de ochelari de soare maari:X...sandalele gladiator sunt un mustlaughing...niste bratari colorate si\sau un plic coloratlaughing. te puphappy. fundita?

11 răspunsuri:
| Corinne explică:

Topul se poate intinde pana peste fund...atat de lung estesadsi daca incerc cu o fusta larga cum mi-ai recomandat se va aduna prea mult sad

| Corinne explică:

Da BRO laughing si asta ar fi o solutieoh go on

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai incercat cu o fusta larga, intr-o culoare tare? Astfel incat sa stea mulat topul pana pe solduri si apoi fusta sa "infloreasca" in jos.

| Mony_4137 a răspuns:

Cu colanti poate ar merge daca e mai lunghappy

| LCD a răspuns:

Pantaloni scurti, care sa se vada f putin
sa para un top lung, adica chiar e lung
si poti pune niste cizme lungi :X
oa big grin super

| BabyPink a răspuns:

Eu l-aş purta cu o pereche de blugi negri strâmţi sau cu nişte colanţi negri.
Alte variante nu prea găsesc :*

| BabyPink a răspuns:

Totuşi nu ai putea să ne araţi o poza? Ceva de pe google măcar ca să ne dăm seama aşa? :d

| brunetteee a răspuns:

Eu l-as purta cu shtrampi ( colanti ) sau cu o pereche de blugi stramti :X

| maria1992 a răspuns:

Incearca sa-l asortezi la o pereche de pantaloni (nu neaparat blugi) largi si evazati sau cu o fusta sub forma de clopot. Culorile potrivite ar fi :gri, mov, negru si galben pai. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca n-ai cu ce sa-l asoretzi si nu sta bine nicicum, mai bine da-l jos. Sint convins ca o sa arati mai... sexybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BabyPinkAndrushk, mi-ai luat vorba din gura sa stii. O poza ar fi edificatoare devil