| NebunieLaSecunda a întrebat:

Am vazut 2 ceasuri foarte frumoase, mari pentru barbati, dar nu stiu ce sa ma hotarasc, voi ce ziceti: Ceas Rotund Mare sau Ceas Patrat Mare?`funda`; x

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Rotund mare ca e mai misto
sau ia-le pe amandoua

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu am observat ca baietii poarta mai mult din acela patratthinking acum este decizia ta.

| Isabellaღ a răspuns:

Pai eu zic ca cel rotund...se potriveste mai bine barbatilor...zic euhappy

| miky014 a răspuns:

Mare rotundwinking Cauta fotografii si uita.te. Ceasurile rotunde sunt mai deosebite si mai la moda.

| Kitty_7752 a răspuns:

Rotund love struck
e supeeer love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patrat...e mai de bun gustwinking

| NebunieLaSecunda explică:

Vad ca majoritatea au ales Ceasurile rotunde, ce parere aveti de ceasul asta pentru barbati am sa imi iau rotund
atunci,
http://ceasuridemana.ro/ceasuri-iced-out_a71489.html
ce parere aveti?

| AdamLevine a răspuns:

In primul rand ceasul trebuie sa iti placa, dar e mai important sa iti stea bine, daca e un ceas mare asta inseamna ca fizicul tau sa fie bine aranjat, pentru ca daca ai un ceas mai mare decat fizicul bate urat la ochii.
Si depinde si ce culoare are, ce model e

Eu zic ca cel patrat e mai la modawinking