| Noname4love a întrebat:

Anitza intreaba:
Buna TPU...as dori si eu niste modele pentru. unghiile de la picioare [ dar sa fie usoare si frumoase. Fundoiii la cel mai bun si restul multe voturi. Va rog ajutati-ma! Mersi

2 răspunsuri:
| Noname4love explică:

Bai tampito`. scuze de vocabular.eu ma refereama la modele cu oja pentru. unchii...nu modele la propriu. tampito`.

| franaru a răspuns:

Poti incerca modelul "cartofi sub unghii"-nu te speli 1 luna si nu le tai 2...modelul "unghii de vultur"..."copita calului"