| diana_2273 a întrebat:

Aproximativ cât costa un machiaj de seara la un salon? Dau funda

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Preturile difere de la magazin la magazin...in jur de 100-350 de lei.

| einsteinchen a răspuns:

Depinde din ce oras esti si de salon.
Undeva intre 100 RON si 200 RON maximum.

| Shara17 a răspuns:

100 RON mi se pare o suma extrem de ridicola... eu ma machiam la un salon cu 25 lei si am fost foarte multumita. Intreaba.ti niste prietene, ele unde se machiaza, la ce salon. cat costa. si asa te orientezi cel mai bine! Succes happy

| TeeaCup a răspuns:

Peste 100 lei.

| diana_2273 explică:

Va multumesc! adevarat, sunt saloane unde se cere ai 100 de lei.dar e absurd.cel puțin folosesc produse se calitate? chanel/Mac/dior? prietenele mele merg la saloane de astea de doi lei. Si vreau sa ma documentez din timp căci nu vreau sa fim toate cele 20 de fete cu același machiaj. laughing

| Bya11Doar4eu a răspuns:

Depinde cat de sofisticat este machiajul si la ce salon ceva. Eu mi-am facut un machiaj in jur de 130lei.Dar la magazinele sofisticate iti cere 200 230. Dar conteaza cat de bine iti faci machiajul. Eu iti zic ca intre 100- 230